Sveiki!

Mums malonu, kad apsilankėte lopšelio darželio "Eglutė" svetainėje! Tikimės, kad rasite tai, ko ieškote!

Dailės studija „Fėjų kambarėlis“ mažiesiems menininkams

Dailės studija „Fėjų kambarėlis“ mažiesiems menininkams

...nes nieko nėra gražiau už kuriantį žmogų (Vydūnas)

Darželyje įkurtoje dailės studijoje „Fėjų kambarėlis“, užsiėmimai organizuojami skirtingose amžiaus grupėse (3-4m., 4-5m., 5-6m., 6-7m.), kurios tikslas – asmenybės kūrybiškumo paieškos per meninę (dailės) raišką. Dailės užsiėmimus organizuoja auklėtoja – metodininkė Jurgita Nagienė, siekdama padaryti kūrybinį procesą kuo įdomesnį ir patrauklesnį vaikui.

 

Ką gi mes dailės studijoje veikiame? Kurdami ir bendraudami jaukioje erdvėje, mažose, pagal vaikų amžių suformuotose grupėse, vaikai turi galimybę praktiškai prisiliesti prie visų dailės sričių.

Lipdydami vaikai gali laisvai eksperimentuoti su įv. medžiagomis (plastilinu, moliu, modelinu, miltų ir druskos tešla). Aplikacijai be įprasto spalvoto popieriaus naudojame ir senus laikraščius, žurnalus, gamtinę medžiagą, siūlus, medžiagų atraižas, įvairias kruopas. Taip pat kuriame darbelius ir iš antrinių žaliavų. Teigiama, kad šitos medžiagos geriau tinka vaikų ieškojimams, negu specialiai pirktos. Eksperimentuodami vaikai patys “atranda” medžiagas. Tapydami vaikai susipažįsta su spalvų pasauliu, parenkami įvairaus dydžio, skirtingų faktūrų lapai, kad vaikui būtų suteikta galimybė nevaržomai kurti. Piešimui ir tapymui naudojame įvairias technikas ir priemones: akvarelę, akrilinius dažus, pieštukus, pastelę ir kitas.

Vaikų dailė ir menas gali gimti tik laisvoje, nesuvaržytoje aplinkoje. Vaiko kūrybinės galios labai didelės, bet kartu ir trapios. Stengsimės jas pažadinti, o ne slopinti. Dailės studija puiki galimybė išbandyti įvairias dailės technikas.

Leiskime vaikams eksperimentuoti, tyrinėti, atrasti....