Lapkričio mėnesį įvyko gerosios patirties seminaras ,,Mokymo(-si) priemonių kūrimo gairės teoriniu ir praktiniu aspektu“. Seminare buvo aptartos mokymo(si) priemonės ankstyvajame ugdyme, ankstyvajame matematiniame, kalbiniame, gamtamoksliniame, ankstyvajame raiškos ir kitų dalykų ugdyme. Praktinėje dalyje, lektorė Raimonda surengė mokymo(si) priemonių gamybos dirbtuves.
Seminarą organizavo Telšių lopšelio-darželio "Eglutė" logopedė metodininkė Lina Sakienė, ir Šiaulių rajono Dubysos aukštupio mokyklos meninio ugdymo mokytoja metodininkė Raimonda Valančienė.

Plačiau skaityti "Kolegialus mokymasis padeda įveikti šių dienų iššūkius" Švietimo centro svetainėje Telšių švietimo centras.